+48733738462
kontakt@arquitecto.pl

Najczęściej zadawane pytania

  • Czy cena za projekt wyznaczana jest na podstawie wielkości działki lub pomieszczenia?

Nie, cena jest stała za budynek jednorodzinny. Cena może różnić się przy bliźniakach, osiedlach i budynkach innych niż jednorodzinne. Cena za wizualizację pomieszczenia jest stała, bez względu na wielkość. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

  • Czy możliwe jest wykonanie projektu na następny dzień?

Nie, projekt wykonywany jest w wyznaczonym czasie w wiadomości wstępnej. Wszystkie projekty ustalone są w kolejce i nie ma możliwości szybszego wykonania projektu.

  • Czy jest możliwe “trzymanie kolejki” jeśli zmieni się projekt domu i będzie dosłany po przekierowaniu wiadomości do projektanta?

Nie, jeśli kluczowe materiały zostaną zmieniona po przesłaniu wiadomości do architekta, czas realizacji nalicza się od początku. Projekt wykonywany jest do 5-10 dni (w zależności od miesiąca) od otrzymania wszystkich materiałów.

  • Jak liczony jest czas 2 dni roboczych na poprawkę jeśli wyślę wiadomość zwrotną po godzinach pracy (9:00-16:00 poniedziałek-piątek)?

Czas roboczy będzie liczony od kolejnego dnia roboczego od godziny 9:00, czyli jeśli informację o poprawce dostaniemy np. w czwartek o 22:00 czas roboczy będzie liczony od piątku 9:00 do wtorku 9:00.

  • Czy przekierowanie wiadomości do architekta i czas realizacji liczony jest od dnia przesłania wszystkich materiałów i płatności czy od dnia kolejnego?

Jeśli wiadomość zostanie przekierowana przed godziną 10 czas realizacji liczony jest od tego samego dnia. Jeśli wiadomości zostaną przekierowane po godzinie 10 czas realizacji liczony jest od dnia kolejnego.

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com