+48733738462
kontakt@arquitecto.pl

REGULAMIN

URLOP:
28.11- 29.11.2022 r.
28.12 – 30.12.2022 r.
02.01- 04.01.2023 r.
Urlop nie wpływa na czas wykonania wstępnej koncepcji, który został przesłany w wiadomości z przekierowaniem. Poprawki zostaną wykonane do 2 dni roboczych od otrzymania informacji zwrotnej, nie wliczając w to czasu urlopu.

 1. Nowe projekty wykonywane są do 10 dni roboczych. O aktualnym czasie realizacji informujemy na początku współpracy. W ciągu tych dni przesyłana jest wstępna koncepcje projektu. Czas realizacji wstępnej koncepcji liczony jest od dnia kolejnego w przypadku przesłania materiałów oraz zaksięgowania płatności po godzinie 10:00.
 2. Czas wykonania poprawki wynosi do 2 dni roboczych od informacji zwrotnej i liczony jest od otrzymania ostatniego maila. W przypadku przesłania więcej niż jednego maila o innym czasie, znacząco wydłuży to czas odpowiedzi.
 3. Tryb przyspieszony projektu- do 2 dni roboczych- jest w przypadku dopłaty +50% od kwoty standardowej wybranego projektu.
 4. Tryb przyspieszony nie jest ofertą stałą.
 5. Projekt w trybie przyspieszonym jest tylko w przypadku pełnej płatności z góry.
 6. Dodatkowa opłata za tryb przyspieszony nie podlega zwrotowi.
 7. Tryb przyspieszony nie dotyczy voucherów podarunkowych.
 8. W przypadku braku informacji odnośnie danych do faktury, faktura zostaje wystawiona na dane podane w zamówieniu po tygodniu od złożonego zamówienia lub końcem każdego miesiąca, w zależności co szybciej. Faktura nie może zostać edytowana z osoby prywatnej na firmę i z firmy na osobę prywatną. NIP firmy: 7941830654
 9. W przypadku braku informacji zwrotnej powyżej dwóch tygodni na temat wykonywanego projektu czas realizacji pierwszej poprawki może wydłużyć się do 5 dni roboczych. Kolejne poprawki będą realizowane zgodnie z punktem drugim.
 10. Usługi gratisowe wykonywane są po zaakceptowaniu koncepcji finalnej, raz bez możliwości poprawek, w jednym ujęciu.
 11. Po ustaleniu koncepcji frontu dopasowana zostaje pozostała część działki.
 12. Po zaakceptowaniu koncepcji finalnej oraz przesłaniu dokumentacji końcowej nie ma możliwości wykonania poprawek.
 13. Zestawienia materiałów oraz usługi gratisowe wykonywane są w ciągu 1-4 dni roboczych od zatwierdzenia koncepcji finalnej.
 14. Na każdy projekt przysługuje dowolna liczba poprawek i koncepcji.
 15. Zakupując projekt klient wyraża zgodę na publikacje wizualizacji na naszej stronie, social media oraz postach reklamowych.
 16. Oferta przedstawiona na stronie dotyczy projektu domu jednorodzinnego. W przypadku budynków innych niż domy jednorodzinne, np. biurowców, szeregówek, bliźniaków lub dwóch/więcej budynków jednorodzinnych na działce oferta przygotowywana jest indywidualnie.
 17. Usługi gratisowe wykonywane są raz w jednym ujęciu, bez zestawienia materiałów i projektu technicznego
 18. Całkowity zwrot płatności przysługuje tylko w przypadku nie wywiązania się przez nas z czasu realizacji projektu. Zawsze staramy się w pełni zadowolić swoich klientów, jednak w przypadku braku zadowolenia z projektu przysługiwać może częściowy zwrot kosztów. Wysokość możliwego zwrotu ustalana będzie indywidualnie z klientem, w zależności od liczby otrzymanych przez niego koncepcji i poprawek.
 19. Zamówienie zostaje anulowane po 3 dobach bez zaksięgowania wpłaty.
 20. Wszystkie projekty oraz poprawki wykonywane są zgodnie z kolejnością zlecenia. 
 21. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00. Nie pracujemy w dni ustawowo wolne od pracy i weekendy.
 22. O urlopie poinformujemy z wyprzedzeniem w wiadomości wstępnej oraz w wiadomościach z poprawkami aktualnych klientów.
 23. Nie wykonujemy typowych projektów ogrodów z wymagającą roślinnością. Usługa dotycząca projektu kostki brukowej lub projektu kostki+elewacji dotyczy prostej roślinności towarzyszącej (drzewa, krzewy, trawy ozdobne).
 24. Czas poprawki oraz cena mogą ulegać zmianie. W przypadku decyzji na projekt po dwóch tygodniach od otrzymania wiadomości wstępnej prosimy o kontakt w celu zaktualizowania informacji. 
 25. Ze względu na ograniczenia miejsca na dysku wykonane projekty zostają usuwane z Dysku Google oraz z dysku projektanta po 3 miesiącach od dnia przesłania zestawień końcowych.
 26. W przypadku braku kontaktu przez 3 miesiące od ostatniej wiadomości, projekt zostaje uznany za wykonany i usunięty z dysku. Prosimy o regularny kontakt w sprawie poprawek.
 27. Wysyłając do nas wiadomość zgadzasz się na otrzymanie newslettera z ofertą oraz przyszłymi promocjami.
 28. W przypadku przelewów międzynarodowych prosimy o wcześniejszy kontakt.
HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com